OKNA PCV, OKNA DREWNIANE, OKNA ALUMINIOWE

Szeroka gama kolorów, nowoczesne wzornictwo i energooszczędność.

Lekkie i wytrzymałe konstrukcje z przeszklonymi oknami aluminiowymi doskonale wpisują się w projekt każdego budynku, tworząc nowoczesny design, pozwalający na wybór i zmianę wyglądu konstrukcji.

Konstrukcje okienne wykonane z profili aluminiowych stały się popularne ze względu na następujące cechy:

  • Niezawodność. Powstała kombinacja metali jest odporna na korozję, doskonale utrzymuje spadek temperatury od -80 do +200 stopni Celsjusza. Ponadto nie mają na nie wpływu promienie ultrafioletowe i są odporne na agresywne środowisko.
  • Eksterier. Zastosowanie nowatorskich rozwiązań w produkcji pozwala na stworzenie ramy o różnych kształtach: owalnej, trójkątnej, piramidalnej itp. Możliwość malowania na dowolny odcień z szerokiej gamy kolorów według międzynarodowej klasyfikacji RAL w celu uzyskania pożądanego koloru. Czasami nie można wizualnie stwierdzić, że rama jest wykonana z metalu, a nie z drewna lub innego materiału, jej konstrukcja jest tak wysokiej jakości i oryginalna.
  • Siła. Stop aluminium jest odporny na naprężenia mechaniczne i wytrzymuje duże obciążenia. Ta jakość pozwala na zainstalowanie wymaganej szyby w ramie, niezależnie od jej wagi.
  • Przyjazność dla środowiska. Okna składają się z dwóch elementów: metalu i szkła. Dzięki temu nie wpływają na zdrowie człowieka i środowisko, nie wydzielają szkodliwych, toksycznych oparów.
  • Możliwość naprawy lub modyfikacji. Uszkodzone profile można poddać reanimacji, w przeciwieństwie do podobnych produktów z PVC. Istnieje również możliwość wymiany szyby zespolonej, gumek i okuć.